interiér na jaře

Každý první vchází dveřmi, a proto aby Vás jaro vítalo při každém vstupu, ozdobte dveře velikonočním věnečkem.

(jak na něj najdete zde velikonoční věneček)

Nazdobit nemusíte jen vchod a stůl, ale třeba prázdný kout v místnosti, nebo kousek volného parapetu okna.

prodejny: dřevěný tác KIKA, porcelánový zajíc OBI, lucerna Nanu nana ceny od cca 200,- Kč

foto zdroj pinterest

Taky milujete tu vůni jara?

Při včerejším nákupu na mě z každé strany obchodu vykukovali velikonoční zajíčci, kuřátka, čokoládová vajíčka a já jsem si uvědomila, že se nezadržitelně blíží velikonoce. Nejen oslavy Kristova zmrtvýchvstání, ale také oslavy jara, pohanského svátku, který se u nás prolnul s již zmíněným svátkem křesťanským.

Jaro miluji, tu vůni, to vykukování rostlinek z rozmrzající půdy, prozpěvování ptáčků a probouzení přírody. prostě mě toto období nakopává a tak jsem dostala včera takové pokopnutí k obměně dekorací ze zimních na ty jarní. Ať můžu přivítat mou rodinu a přátele v domově, kde přivedu jaro do každého koutu, koutku a také na stůl.

Také se takto scházíte? Zkuste svou návštěvu, ale i sebe, potěšit nazdobeným stolem, prostřeným v jarních přírodních tónech s motivy jara, jako je například zajíček, větvičky, a vajíčka...

pořídíte např na www.bohemiaporcelan.cz ceny od 110,- Kč - cukřenka, hluboký talíř, reliéfní talíř a obklad (ten je použit jako podložka pod skleničku nebo hrníček) (stačí zde uvést do políčka hledání téma "zajíc")

Když už jsme u toho zdobení, tak mě napadlo, že kochat se můžeme i jídlem a hlavně dětem můžeme připravit sladkou pochoutku ve velikonočním dekoru. :-)